Dnes: 18. ledna 2018    | Registrace | Hledáme | Redakce | Info | Testy | Školení | Ocenění | Nápověda | Čtenář: nepřihlášen

Rychlé odkazy
 • Hlavní stránka
 • Seznam rubrik
 • Ankety
 • Editoriály
 • TOP 15
 • KONFERENCE 2008
 • KONFERENCE 2007
 • KONFERENCE 2006
 • KONFERENCE 2005
 • KONFERENCE 2004
 • Sborník
 • Testy
 • Virtuální školení
 • Personalizace


 • Hledáte práci?
  Hledáme redaktora - pojďte s námi tvořit Databázový svět!

  Vyhledávání

  Hledej
  na Databázovém světě!  Rozšířené vyhledávání

  Rubriky
  Aktuality
  Bezpečnost
  Business
  Česká scéna
  Datové sklady
  Dokumentace
  Dotazovací jazyky
  Hardware
  Historie
  Komentáře
  Literatura
  Metodologie
  Nondb
  Open Source
  Poradna
  Produkty
  Případové studie
  Redakce
  Rozhovory
  Standardy
  Technologie
  Tipy - triky
  Tiskové zprávy
  Vývoj
  Vývojové nástroje
  Zajímavosti

  Co je to?
  Replikace
  Replikace slouží pro zajištění konzistentnosti dvou a více databází, nejčastěji pak o stejné struktuře v rámci distribuovaného zpracování. Vyspělé SŘBD replikace podporují, případně lze použít řešení třetích stran či replikační logiku zajistit vlastními postupy.

  Akce
  Dynamická Datová Centra
  - na semináři se seznámíte s komplexním řešením a koncepcí Dynamických Datových Center od Fujitsu Siemens Computers se speciálním důrazem na řešení FlexFrame.

  Textová inzerce
  IBPhoenix - Vše o InterBase a Firebirdu.

  Smějete se rádi? - Pak je pro vás Vtipník to pravé!

  Prodejce reklamy - Hledáme schopného prodejce reklamního prostoru, možnost i externí spolupráce.

  Přihlášený čtenář
  Nepřihlášený čtenář

  O portálu
  Databázový svět
  ISSN: 1213-5933

  Web je optimalizován pro rozlišení 1024x768, nicméně kromě větších rozlišení podporujeme i 800x600. Podrobnosti najdete zde.

  Chcete-li mít kdykoliv možnost zkontrolovat obsah našeho portálu, můžete využít podporu rss. Podrobnosti najdete zde.
  EMC Zvyšuje ochranu dat pro SMB


  [Tiskové zprávy] - Společnost EMC oznámila, že byla vydána aktualizace produktu EMC Dantz Retrospect 7 pro Windows. Tato aktualizace zvyšuje úroveň zabezpečení dat v produktech EMC navržených nejen pro malé a střední podniky, vzdálené pobočky, ale i pro domácnosti a domácí kanceláře.  PRAHA, HOPKINTON, Mass.— 4. července 2005 — Společnost EMC, vedoucí světový výrobce řešení pro ukládání a správu dat, dnes oznámila, že byla vydána aktualizace produktu EMC Dantz Retrospect 7 pro Windows software. Tato aktualizace zvyšuje úroveň zabezpečení dat v produktech EMC navržených pro malé a střední podniky, vzdálené pobočky, ale i pro domácnosti a domácí kanceláře. Nové vylepšení v sobě obsahuje 256bitové šifrování AES, podporu pro operační systémy Microsoft Windows x64 a schopnost provádět naplánované úpravy sad záložních disků. Aktualizace je přístupná pro všechny stávající zákazníky produktu Retrospect 7 a mimo jiné rozšiřuje funkce zálohování stiskem jediného tlačítka, což ocení zejména uživatelé externích harddisků od jiných výrobců, kteří chtějí využívat výkonnější verze pogramu Retrospect.

  Protože EMC Dantz Retrospect nabízí nejvyšší dostupné šifrování dat, splňuje požadavky zákazníků ze sektoru malých a středních podniků, kteří si uvědomují důležitost zabezpečení dat. Produkty řady Retrospect obdržely certifikát FIPS 197 (Federal Information Processing Standards) od Národního institutu pro standardy a technologii (National Institute of Standards and Technology) za své 128bitové a 256bitové šifrování AES.

  Zabezpečení je základním požadavkem ve všech IT prostředích a jedním z jeho aspektů je utajení, jež je realizováno pomocí šifrovacích technologií. "Nedávné zprávy z médií dokazují, že tajné informace zákazníků mohou být závažným způsobem zneužity, pokud je nešifrované médium ztraceno či ukradeno," řekla Victoria Grey, vicepresidentka sekce pro celosvětový prodej a marketing, EMC Dantz. "S produktem EMC Dantz Retrospect se si mohou být zákazníci jisti, že jejich data jsou chráněna před neautorizovaným přístupem, neboť šifrování bude implementováno jako součást jejich celkové bezpečnostní strategie."

  Retrospect byl obohacen o podporu nových, výkonnějších operačních systémů: Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition; Microsoft Windows XP Professional x64 Edition; a, jako klient, také pro SUSE Linux 9.3.

  Také funkce ošetřování dat na disku (grooming) byla v produktech Retrospect vylepšena, aby bylo možné ji plánovat jako automatickou úlohu. Tato funkce pomáhá zákazníkům zlepšit využití diskových kapacit a šetřit tak náklady, to vše díky automatickému vyřazování nepotřebných zálohovaných dat, jež uvolňuje místo pro zálohy nové. Tato funkce zajišťuje stálý dostatek diskové kapacity bez nutnosti manuálního zásahu. Aby tato funkce nebyla spuštěna v průběhu zálohování, může nyní Retrospect celý proces odstraňování nepotřebných dat provádět podle předem stanoveného harmonogramu mimo pracovní dobu, což zajistí hladký průběh zálohování bez zbytečných prodlev.

  Miliony zákazníku využívají produkt Retrospect k ochraně jediného stolního počítače či notebooku, když pomocí vestavěného tlačítka pro vytváření zálohy (standardní vybavení mnoha populárních externích harddisků od výrobců třetí strany) aktivují OEM verzi tohoto produktu pod názvem Retrospect Express. Podpora tohoto tlačítka byla nyní rozšířena i na verze Retrospect Multi Server, Single Server, Small Business Server, Disk-to-Disk a Professional. Zákazníci nyní mohou chránit i další síťově propojené počítače s těmito verzemi, stále s využitím tohoto pohodlného zálohovacího tlačítka na externím harddisku, ať pro zálohování na vyžádání, či pro předem naplánované zálohování.

  O produktu Retrospect
  Produkt EMC Dantz Retrospect získal řadu ocenění a milionům pracovišť po celém světě poskytuje špičkovou ochranu dat pro servery, stolní počítače, notebooky i další důležité aplikace. Díky patentované technologii je produkt Retrospect snadno ovladatelný a umožňuje rychlé a spolehlivé zálohování dat spolu s důmyslným obnovováním. Mezi nejčastější uživatele produktu Retrospect patří malé a střední podniky, firmy se vzdálenými pracovišti a domácí kanceláře. Podrobnější informace o produktu Retrospect naleznete na www.emcdantz.com nebo na tel. čísle 925-948-9000.

  O společnosti EMC
  Společnost EMC Česká Republika je tuzemskou pobočkou americké společnosti EMC Corporation, vedoucí světové firmy v oblasti produktů, služeb a řešení pro ukládání a správu informací. V České republice je EMC zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a bankovní domy. Informace o produktech a službách společnosti EMC lze nalézt na adrese www.EMC.com.

  ( Celý článek! | Autor: Redakce dbSvet | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

  Vyhledávání
   

  Anketa
  Kolik ročně utratíte za dovolené?

  Nic 
   (1548 hl.)
  Do 1 000,- Kč 
   (1068 hl.)
  Do 10 000,- Kč 
   (999 hl.)
  Do 25 000,- Kč 
   (1378 hl.)
  Do 50 000,- Kč 
   (1016 hl.)
  Do 75 000,- Kč 
   (1178 hl.)
  Více než 75 000,- Kč 
   (1019 hl.)

  Celkem hlasovalo: 8206


  Poslední komentáře
  frontierd@126.com
  frontierd@126.com
  frontierd@126.com
  c
  http://www.coachoutl

  Newsletter
  Přihlaste si nezávazně - i bez registrace - odběr informačního newsletteru. Podrobné informace najdete zde.

  Emailová adresa:


  Kalendář
  <<  Leden  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031    

  Redakci připojuje


  Nejčtenější

  Databáze je prázdná!


  Nejvíce komentářů

  Databáze je prázdná!


  Reklama


  Nenechte si ujít články na dalších webech
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
  nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Databázový svět | dfKlub - digitální fotografie | Vtipník - vtipy přímo k Vám | Reminder - přestaňte zapomínat | Databázový svět

  Copyright (c) 2004 AVRE Publishing, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena